palikot napisał(a):

|
Trzeba głosować na ludzi którzy jasno stawiają sprawę, w dziedzinie obniżenia podatków, wprowadzaniu wolności gospodarczej, bo historia dziejów jasno pokazuje! - Tylko ona jest budulcem silnej gospodarki, silnego państwa i silnego społeczeństwa a nie socjalizm który proponuje Jarek i który wszędzie upada. Historia pokazuje jak potęgę zbudowały Stany, Anglia, Francja, Japonia i jak budują ją teraz Chiny. Socjalizm i rusofobia Jarka przyniesie naszemu narodowi tylko i wyłącznie straty a o tym, że oni będą kogoś rozliczać jak dojdą do władzy, to nawet się nie łudzę, po tym jak poparli układ, gdy ten Korwina do studia nie chciał wpuścić, za uderzenie Komucha Boniego w pysk. Zresztą dwa lata rządzili, a komuchy dalej siedzą w przestrzeni publicznej. Dlatego tych błaznów z POPISU należy usunąć jak najszybciej, będzie to z korzyścią nie tylko ekonomiczną ale i podniesie wartość i poczucie wartości całemu Narodowi. Dlatego wolę "błazna" Korwina Mikke bo on to rozumie i nie .......i się w tańcu.
|
Socjalizm, socjalizm, socjalizm. Kuce z KNP już uczyniły z tego coś na wzór modlitwy.

A co ten Wasz idol Korwin zrobił, żeby ten socjalizm zlikwidować? Konstytucja RP mimo ewidentnych wad i błędów gwarantuje coś takiego jak "Obywatelska inicjatywa ustawodawcza". Broni ktoś Korwinowi zebrać te 100 tysięcy podpisów i wnieść projekt ustawy likwidujący ten rzekomy socjalizm? Jest oczywiście ryzyko, że takie projekty, co pokazuje historia tej kadencji Sejmu byłyby pewnie wyrzucone do kosza, ale nie uwiarygodniłoby to Korwina w oczach wyborców? Januszek jest mocny tylko w gębie, a jak przychodzi do realnych działań, to odpala bomby typu Hitler, czy ostatnia akcja z Bonim. I tylko pozostaje żałować energii młodych ludzi, którzy dają się wpakować w takie szambo.