Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27807
Stary 01.08.2014, 15:51
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
widziałeś udział procentowy gazu rosyjskiego w poszczególnych Państwach Europy? no to spójrz i odpowiedz na pytanie / dlaczego akurat w tej dziedzinie przodujemy? pamiętasz gaz norweski i komucha millera? wiesz co dzieje się z terminalem w Świnoujściu , pamietasz rozmówki parafianowicza z nowakiem , posłuchaj to sie dowiesz jak to wygląda, a to że błazen Korwin wchodzi w tyłek putinowi to Twój problem i tych co na niego głosowali
Tak pamiętam jak Jarek lansował się na Majdanie a ś.p. Lechu dostał parę kulek podczas lądowania w Tbilisi. Oczywiście zaszczepili w naiwnych wyższe poczucie narodowej wartości, ale za gaz powtarzam płacisz ty.
Więc płać i kupuj Jabłka i uważaj dalej, że mały kundel może szczekać do rottweilera i rottweiler go w najlepszym wypadku nie pogoni . Jeśli podnieca cię z Gwiaździstym napinka Jarka na Rosję, to ok podniecajcie się i teraz kupujcie jabłka i poczekajcie do kolejnych negocjacji z Gazpromem

Mnie to zdumiewa, bo PO to jeszcze półbidy z Elbląga, Ruskim tylko skaczą a Niemcom i Amerykanom robią laskę. Pis natomiast jeszcze gorszy, bo skacze do Ruskich i Szkopów na raz robiąc Amerykanom laskę To dokładnie to samo porównanie, jakby 50 żydów poszło na ustawkę ze 150 z WSH i 100 ze Śląska Efekt gwarantowany - w........ Tak samo zrobią z nami - będziesz miał w....... od żony jak zobaczy rachunek za gaz i za to ile jabłek do domu przyniosłeś . Mądry polityk NAJPIERW będzie próbował wzmocnić swoją pozycje polityczną, ekonomiczną i wojskową, żeby mieć pozycję w GEOPOLITYCE a potem będzie szczekał. My pozycji nie mamy żadnej i najrozsądniejsze co możemy w tej chwili robić to z nimi grać(tym bardziej, że lubią popić) a nie na wojnę iść Dajcie już spokój, bo to na prawdę jest śmieszne już Skończy się to tak, że interesanci się dogadają a my poniesiemy koszty, czyli tak jak było to zawsze!!!! W historii wiele razy to przerabialiśmy i dziwi mnie to, że są jeszcze w Polsce ludzie którzy mają ducha Sarmaty W Polsce nie może rządzić Rusofobia i paniczny lęk przed Ruskimi, bo jesteśmy za ciency w uszach żeby im podskakiwać. Nie mogą rządzić ludzie, którzy służalczo działają w interesie innych nie mając z tego korzyści! To jest sabotaż!

Trzeba głosować na ludzi którzy jasno stawiają sprawę, w dziedzinie obniżenia podatków, wprowadzaniu wolności gospodarczej, bo historia dziejów jasno pokazuje! - Tylko ona jest budulcem silnej gospodarki, silnego państwa i silnego społeczeństwa a nie socjalizm który proponuje Jarek i który wszędzie upada. Historia pokazuje jak potęgę zbudowały Stany, Anglia, Francja, Japonia i jak budują ją teraz Chiny. Socjalizm i rusofobia Jarka przyniesie naszemu narodowi tylko i wyłącznie straty a o tym, że oni będą kogoś rozliczać jak dojdą do władzy, to nawet się nie łudzę, po tym jak poparli układ, gdy ten Korwina do studia nie chciał wpuścić, za uderzenie Komucha Boniego w pysk. Zresztą dwa lata rządzili, a komuchy dalej siedzą w przestrzeni publicznej. Dlatego tych błaznów z POPISU należy usunąć jak najszybciej, będzie to z korzyścią nie tylko ekonomiczną ale i podniesie wartość i poczucie wartości całemu Narodowi. Dlatego wolę "błazna" Korwina Mikke bo on to rozumie i nie .......i się w tańcu.
To Tyle panowie z Rusofobią zaszczepioną w mleku matki
Ostatnio edytowane przez palikot : 01.08.2014 o godz. 16:00.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰