Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 01.08.2014, 14:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zeby tylko Zajac zagrał od poczatku za Sarkiego byłoby dobrze. Niech sie chlopak wykaze w spotkaniu z takim rywalem.
„On nie kiwnie za każdym razem, tak jak kiwnął Klepczyńskiego. Zrobił też wiele błędów w podaniach. Jeden miał taki "zapalnik", że mogliśmy stracić bramkę na 1-2. To są zawodnicy, których trzeba wprowadzać spokojnie i elegancko do drużyny. Coraz więcej, coraz więcej. Gdybym wsadził któregoś z tych chłopaków od początku i wpadłby na jakąś minę, to dostanie taki kompleks, że będzie potrzebował dużo więcej czasu w rozwoju, niż teraz. Dopóki mam tych doświadczonych, którzy mogą ciągnąć ten wózek, to z nimi zawsze wprowadzą się szybciej, niż jak będzie ich trzech-czterech, czy pięciu. Widzieliście na wiosnę jak to wyglądało, jak się wpakowało młodych i rezerwowych”.

Smuda z każdym kolejnym wywiadem kompromituje się coraz bardziej. Jakich to niby młodych "wpakował" wiosną do składu? Burdenskiego, o którym wszyscy wiedzieliśmy, że nie nadaje się do gry w piłkę na poziomie Ekstraklasy? Klaricia, który talentem miał przebijać wszystkich juniorów w klubie? Może chodzi mu o Czekaja, który już któryś rok z rzędu ma łatkę super talentu? Tak sobie zajrzałem w statystyki z ubiegłego sezonu i wynika z nich, że Bartosz, Zając i Żemło razem wzięci rozegrali aż 5 spotkań na poziomie Ekstraklasy. Oczywiście nie uwzględniam minut gry. No faktycznie Franio wpychał na tyle młodych, że wiosną 2014 mieliśmy skład opierający się na samych juniorach... Do Poznania nie pojedzie najpewniej Sarki. Mimo tego, że w ostatnich meczach nie błyszczał, to jest to obok Donalda jedyny skrzydłowy jakiego mamy i przydałby się nawet jako joker, który wejdzie w drugiej połowie i rozrusza grę. Smuda w jego miejsce pewnie znowu wstawi Gargułę, w którym widzi potencjał na znakomitego skrzydłowego...
Ostatnio edytowane przez Smuga : 01.08.2014 o godz. 16:43.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując