Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 01.08.2014, 14:52
Tak boimy się tego Lecha z karykaturą trenera, który ostatnimi czasy przegrał 0:1 z amatorami z Estonii a wczoraj z Islandii?

Lech to oczywiście mocna drużyna, ale czasem zalicza takie wtopy że szkoda gadać.
Odpowiedz cytując