Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.08.2014, 13:44
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
"Lubimy wymianę ciosów".

Tak, jasne. Juz widzieliśmy to wielokrotnie. Kończyło się zabiciem meczu juz po 30 minutach.

Czyli z Poznania wyjeżdżamy z przynajmniej 2 bramkami w plecy.
Franek po prostu nie doprecyzował. W Wiśle wymiana ciosów polega na tym, że najpierw zadaje go nam przeciwnik, a potem sami wyprowadzamy cios tyle, że... w siebie.
Odpowiedz cytując