Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27796
Stary 01.08.2014, 13:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś dodać, że tak duża niezależność Polski wynika li wyłącznie z powodu tego, że mamy własny węgiel.

Jeśli chodzi o paliwa płynne to jesteśmy uzależnieni od Rosji w 70%, a od rosyjskich paliw płynnych w ponad 90% (licząc źródło pochodzenia).
cud , emj10 napisał kawałek prawdy, no cud !