emj10 napisał(a):

Zapomniałeś dodać, że tak duża niezależność Polski wynika li wyłącznie z powodu tego, że mamy własny węgiel.
Jeśli chodzi o paliwa płynne to jesteśmy uzależnieni od Rosji w 70%, a od rosyjskich paliw płynnych w ponad 90% (licząc źródło pochodzenia).
|
cud , emj10 napisał kawałek prawdy, no cud !