Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27795
Stary 01.08.2014, 13:02
york09 napisał(a):Wyświetl post
To ni jak ma się to twojej opini
najbardziej kuriozalne jest to że nasze uzależnienie energetyczne od putina jest najwyższe w europie
Nawet patrząc na sam gaz to też nie największe.
rozumiesz słowo kraje europejskie , to że kilka pokomunistycznych krajów dymane jest przez putina jak Polska świadczy tylko o głębokim uzależnieniu od ruskiej agentury, kraje starej Unii dają radę? poza tym w razie potrzeby szybko dogadają się z amerykanami, a my będziemy musieli jak to prawił niby minister sikorski robić "laske" obamie, piszesz się z radziem....?