Kocur napisał(a):

|
Przecież ten gość jest p.ierdolnięty:
|
Naruszasz regulamin
25. Punkty karne należą się w szczególności za:
- zakładanie tamatu w złym pokoju
- dublowanie tematu
- rozmywanie tematu
- wpisy mające na celu jedynie krytykę założyciela tematu
- obrażanie innych użytkowników forum
Cytat:
Podpisanie wieloletniego kontraktu gazowego bez dokładnego zapoznania się z jego treścią to niejedyny grzech byłego szefa resortu skarbu w rządach PiS Wojciecha Jasińskiego (64 l.). Okazuje się bowiem, że umowa z 2006 roku, na jaką zgodził się Jasiński, nie tylko obciążyła nas droższym gazem na najbliższe lata, ale także wstecz! Jeden z jej zapisów spowodował, że wyższą stawką obłożono też dostawy, jakie Polska już otrzymała. I po zawarciu tego trefnego kontraktu trzeba było dopłacić ponad 600 mln zł za gaz z 2005 roku!
Jak pisaliśmy, wskutek niefrasobliwości ministra skarbu w rządach PiS Wojciecha Jasińskiego Polska do 2022 roku zapłaci o 18 mld zł więcej za gaz. Jasiński bez analizy zgodził się na zawarcie z Rosjanami kontraktu podnoszącego ceny gazu o 10 proc
|

Jasiński nawet nie czytał co podpisuje!
Kocurku a ty naprowadź mnie że to nie prawda,
omijając madia Karnowskich.
Pawlak podpisał umowę gazową z Rosją
http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=1132fd
http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje...2019-r-,7917,1
Pawlak podpisał o ilości a nie o cenie, tę już Jasiński podpisał do 2022r.
Cytat:
|
Aneks znosi w umowie jamalskiej klauzulę o zakazie reeksportu gazu do krajów trzecich bez zgody Gazpromu Export.
|
Znaczy się nadwyżkę możemy sprzedać innym.
Ja takie coś znalazłem a ty Kocurku pokaż mi treść umowy Pawlaka. Chętnie poczytam abym mógł zmienić zdanie.