Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27789
Stary 01.08.2014, 11:45
AYALA napisał(a):Wyświetl post
No przecież już sprzedaliście nasze złoża gazu braciom Rosjanom
http://niezalezna.pl/53516-polskie-l...-rekach-rosjan
Sprzedaliśmy? My, czyli kto?

Jeśli dobrze pamiętam to Mariusz Orion Jędrysek z opcji którą wspierasz tak, a nie inaczej skonstruował umowy licencyjne na poszukiwanie gazu łupkowego.