Czytam codziennie i czekam:
Prezes Gornika rezygnuje...
Prezes Podbeskidzia rezygnuje...
Prezes Lechii rezygnuje...
Prezes Wis.....aaaaa to nie....
PS. W jakim celu ten caly Marcelo był na testach

...pilki podawac czy co

kolejny raz robia z siebie blaznow...