Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7094
Stary 01.08.2014, 11:11
Czytam codziennie i czekam:

Prezes Gornika rezygnuje...
Prezes Podbeskidzia rezygnuje...
Prezes Lechii rezygnuje...
Prezes Wis.....aaaaa to nie....

PS. W jakim celu ten caly Marcelo był na testach...pilki podawac czy cokolejny raz robia z siebie blaznow...
Odpowiedz cytując