|
"pracują" nad tym od 25 lat ,i jak ich nie zmieciemy będą"pracować" dalej , najbardziej kuriozalne jest to że nasze uzależnienie energetyczne od putina jest najwyższe w europie to tak dla"równowagi" płacimy najwięcej za gaz, majstersztyk , spróbuj zacząć dyskusję na ten temat , to lizy , kraśki , pochanki itd cie zadziobią , najlżejsze określenie to rusofob , co lepsi dodają o wyssanej z mlekiem matki jaskiniowej antyrosyjskości, w tvn, polsat ekspertami zostanie ciosek, dukaczewski a dla równowagi z drugiej strony taki np, nałęcz, zamach smoleński pokazuje to doskonale jak wygląda agentura ruska w Polsce, a niestety Korwin to awangarda i to od lat, niestety dla jego zwolenników oczywiście
|