Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 01.08.2014, 11:02
"Lubimy wymianę ciosów".

Tak, jasne. Juz widzieliśmy to wielokrotnie. Kończyło się zabiciem meczu juz po 30 minutach.

Czyli z Poznania wyjeżdżamy z przynajmniej 2 bramkami w plecy.
Odpowiedz cytując