huberix napisał(a):

Typuję 2;0 dla Amiki, może 2;1 po bramce takiego Stilica lub Dudki z wolnego.
Lech jest w formie, my nie - to cały komentarz, a po wpadce w LE będą chcieli wygrać tym bardziej.
|
prosze cie.... wczoraj pokazali w jakiej to oni formie są
tak czy siak przeczuwam EKSTRAw....... od Amici jak Głowa nie bedzie zdolny do gry
Smuda znów pieprzy bez sensu ze wpuści nie przygotowanego Donalda zamiast młodzieży która powinna już byc gotowa do gry, coś czuje że po tym sezonie nasza mlodziez porozjeźdza się po polsce