Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27776
Stary 01.08.2014, 10:33
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Polska przestawiająca się na 60% wydobycia ropy w kilka miesięcy. Dobre

Pobożne życzenia niczym te Tuska o rezerwach gazu, które niby mamy wystarczające w razie zakręcenia kurka.

W przypadku zakręcenia obu kurków cena gazu skoczy ze 2x, a paliwo jak obiecywał Kaczyński będzie po 7 zł.
twój rudy idol obudził się razem z tobą dzisjaj rano i zorientował się że jest potrzebna dywersyfikacja? radny do tego wydymany przez PIS nie wie tego ? , rudy też dziewica? , frustracie, benzynę po 7 zł obiecywał twój rudy idol a nie Prezes Kaczyński , frustrat i do tego kłamca, pamiętasz cytacik? " PO WYBORACH BENZYNA MOŻE BYĆ NAWET PO 7 ZŁ" ,zakoduj kto to powiedział i więcej nie kłam , radny wydymany przez PIS, cudne