emj10 napisał(a):

Polska przestawiająca się na 60% wydobycia ropy w kilka miesięcy. Dobre 
Pobożne życzenia niczym te Tuska o rezerwach gazu, które niby mamy wystarczające w razie zakręcenia kurka.
W przypadku zakręcenia obu kurków cena gazu skoczy ze 2x, a paliwo jak obiecywał Kaczyński będzie po 7 zł.
|
twój rudy idol obudził się razem z tobą dzisjaj rano i zorientował się że jest potrzebna dywersyfikacja? radny do tego wydymany przez PIS nie wie tego ? , rudy też dziewica? , frustracie, benzynę po 7 zł obiecywał twój rudy idol a nie Prezes Kaczyński , frustrat i do tego kłamca, pamiętasz cytacik? " PO WYBORACH BENZYNA MOŻE BYĆ NAWET PO 7 ZŁ" ,zakoduj kto to powiedział i więcej nie kłam , radny wydymany przez PIS, cudne