Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27775
Stary 01.08.2014, 10:23
Dziwi mnie dlaczego w takim dniu jak dziś (rocznica Powstania Warszawskiego) Pis z Prezesem osobno świętują.
Dlaczego w takim dniu nie może być jedności w narodzie. To samo dotyczy rocznic smoleńskich.
Jak człowiek który dzieli naród na tych lepszych wyznawców PIsu i resztę narodu drugiej kategorii, chce być premierem.

Nawet podczas tak ważnych rocznic jak 70-lecie wybuchu powstania warszawskiego, niektrzy nie potrafią wznieść się ponad partyjne podziały. Poseł PiS Zbigniew Kuźmiuk uważa, że nie byłoby nic złego w gwizdach i okrzykach podczas uroczystości na Powązkach. Byłaby to według posła skuteczna metoda na pokazanie sprzeciwu wobec rządu.
http://www.fakt.pl/polityka/zbigniew...ly,478489.html
Ostatnio edytowane przez york09 : 01.08.2014 o godz. 10:37.