|
Jeśli sparciały Smuda nie będzie chciał na dzień dobry iść na wymianę ciosów z Amicą to możemy nawet powalczyć o remis. Pomijam fakt czy zajedzie naszą 11 czy też da trochę czasu zmiennikom żeby też pobiegali.
Faworytem jest na pewno Amica i otwarta gra z nimi przy naszych problemach z DP i być może obroną (brak Głowackiego) to typowy samobój Smudy. Mam nadzieję że Smuda jest mądrzejszy od Stawowego (ach szkoda że Filipiak go pogonił w końcówce poprzedniego sezonu bo parchy spadłyby do I ligi) i czasem dostosowuje taktykę do przeciwnika. Najgorsze co może być to otwarta gra z naszej strony od początku meczu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|