AYALA napisał(a):

|
A dlaczego blokujecie wydobycie naszego gazu łupkowego ?
|
Jak to blokujemy?
A mamy jakiś gaz łupkowy? Chwilowo powstało kilkadziesiąt odwiertów, a potrzeba ok. 1000, aby stwierdzić, czy naprawdę posiadamy jakiś złoża i zacząć wydobywać gaz przemysłowo. Jeszcze kilka-kilkanaście lat poczekasz.