Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27773
Stary 01.08.2014, 10:04
AYALA napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego blokujecie wydobycie naszego gazu łupkowego ?
Jak to blokujemy?

A mamy jakiś gaz łupkowy? Chwilowo powstało kilkadziesiąt odwiertów, a potrzeba ok. 1000, aby stwierdzić, czy naprawdę posiadamy jakiś złoża i zacząć wydobywać gaz przemysłowo. Jeszcze kilka-kilkanaście lat poczekasz.