Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27772
Stary 01.08.2014, 09:57
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że to co piszesz to na tą chwilę zupełne sci-fi. Cała nasza część Europy ma uzależnienie od Rosji od 60-70% do 100% w zależności od importowanego surowca (Węgry mają 100% i jeszcze wzięły od Rosji kredyt na budowę elektrowni atomowej).

Takie hop siup nie istnieje, bo Polska importuje z Rosji 70% gazu i 93% ropy, a prawie po 100% tego i tego surowca jest pochodzenia rosyjskiego. Nie mówiąc już o tym, że tańszego surowca na świecie nie ma (nie wspominam o amerykańskim gazie, który wyimaginował sobie pewien poseł z PiS).
A dlaczego blokujecie wydobycie naszego gazu łupkowego ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.08.2014 o godz. 10:00.