Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 31.07.2014, 22:07
Niestety na razie jeszcze sie nie rozkrecilismy, ostatnie mecze w Poznaniu Nam nie wyszly wiec nie wiem czemu teraz mialobyc inaczej. Zeby tylko Zajac zagrał od poczatku za Sarkiego byłoby dobrze. Niech sie chlopak wykaze w spotkaniu z takim rywalem.
Odpowiedz cytując