|
Niestety na razie jeszcze sie nie rozkrecilismy, ostatnie mecze w Poznaniu Nam nie wyszly wiec nie wiem czemu teraz mialobyc inaczej. Zeby tylko Zajac zagrał od poczatku za Sarkiego byłoby dobrze. Niech sie chlopak wykaze w spotkaniu z takim rywalem.
|