Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7082
Stary 31.07.2014, 21:39
Te 2 cytaty wystarczą, żeby można było stwierdzić, że wyborcza jak zawsze w formie. Tak absurdalnie głupie rzeczy mogą pisać tylko oni. Kim w ogóle dla KIBOLI WISŁY jest Boniek?! Nie no, brakuje mi słów.

W ogóle ten tekst o "ucywilizowaniu" żylety, środkach na to i porażce idealnie zestawia się z wczorajszą wygraną ich nad Celticiem i generalnie bardzo dobrą atmosferą wokół klubu. Oni te teksty piszą tylko dla tumanów, którzy w życiu nie byli na meczu, w ogóle piłkę mają gdzieś, ale redaktorzy z gw wmówili im, że problem "kibola", to ich główne zmartwienie, więc czują potrzebę "znania się na problemie".

A w temacie - kto za Bednarza i Smudę? Proste. Mielcarski i Kiereś.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 31.07.2014 o godz. 21:44.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując