Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 31.07.2014, 21:25
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Buchalik wydaje się być póki co pewniejszy przy wyjściu do dośrodkowań.
i lepiej gra nogami. Każde bicie piłki przez Miśkiewicza - choć w poprzednim sezonie i tak to znacznie poprawił - powodowało drżenie. Buchalik daje radę. Ciekawe, jak to będzie w POZnaniu, choć szczerze to nie wieszczę nam tam sukcesu.
Odpowiedz cytując