Mario Nh napisał(a):

|
Buchalik wydaje się być póki co pewniejszy przy wyjściu do dośrodkowań.
|
i lepiej gra nogami. Każde bicie piłki przez Miśkiewicza - choć w poprzednim sezonie i tak to znacznie poprawił - powodowało drżenie. Buchalik daje radę. Ciekawe, jak to będzie w POZnaniu, choć szczerze to nie wieszczę nam tam sukcesu.