quenta napisał(a):

a o co chodzi z tym Zającem? Ok, chłopak ma potencjał, niech się ogrywa, ale nikt mi nie wmówi że w meczu z Piastem pokazał się lepiej niż np. Boguski. Fenomenalnie zagrywał piłke... w aut
|
Boguski...Boguski

?
Aaa... to ten co szukal tlenu od 60 min....