Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 31.07.2014, 20:56
Miśkiewicz był dobry na linii, ale słaby na przedpolu.
Buchalika póki co nie ma z czego oceniać. Amatorem nie jest.
Mecz z Piastem? Przy bramce nie można go winić. Raz nam uratował skórę, gdy znakomicie wyszedł na 30-40 metr.
Miał jeszcze jedna sytuację, gdzie piłkarz Piasta przestrzelił nad spojeniem, ale Buchalik dobrze skrócił mu kąt.
Buchalik wydaje się być póki co pewniejszy przy wyjściu do dośrodkowań.
Odpowiedz cytując