Temat
:
[2 kolejka] WISŁA Kraków - Piast Gliwice,28 lipca poniedziałek godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
Od: 04.2013
Offline
#
146
31.07.2014, 20:15
a o co chodzi z tym Zającem? Ok, chłopak ma potencjał, niech się ogrywa, ale nikt mi nie wmówi że w meczu z Piastem pokazał się lepiej niż np. Boguski. Fenomenalnie zagrywał piłke... w aut
quenta
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez quenta