Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7077
Stary 31.07.2014, 19:57
wojtasik napisał(a):Wyświetl post
Przy całym zrozumieniu sytuacji pytam. Kto za Bednarza i Smudę (biorąc pod uwagę stan klubowej kasy) Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
To sa tylko pytania a nie trzymanie którejkolwiek ze stron. Mnie po prostu szkoda klubu.
Marzeniem byłby duet Petrescu+Mielcarski,ale to tylko marzenie nie realne. Ewentualnie może Andrzej Iwan ? tyle lat związany z Wisłą może miałby kilka pomysłów* Nie oszukujmy się bo kto niby z Polskich trenerów miałby ciągnąć ten wózek ? Ojrzyński ? nie wiem, nie mam pojęcia jaki Polski trener dałby rade na razie to Smuda to kleci,ale jakoś kiepsko mu teraz to idzie



*mam nadzieję, że nie będzie hejtu za Iwana
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 31.07.2014 o godz. 20:00.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując