|
Ale co tak wszyscy o tym Buchaliku? Nie byłoby nawet tej dyskusji, gdyby przód w meczu z Piastem nie dał ciała. Niestety, takie wyniki i taka mizeria będzie dalej, dopóki Smuda nie zauważy, że Garguła nie będzie nigdy nowym Kosowskim, a wystawianie Boguskiego, to nic innego jak zwykły sabotaż. I, kiedy do licha da poważną szansę Zającowi, który przewyższa umiejętnościami niezwykły talent z Austrii - Klaricia, którego Smuda nie mógł się nachwalić, kiedy podpisywał kontrakt, a potem okazało się, że jest... za słaby i pozbył się go jak, gdyby nigdy nic.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|