Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 31.07.2014, 18:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze, drodzy fani Bednarza - odwalcie się od Miśkiewicza, bo jest faktem że wybronił nam poprzedni sezon. Czy powtórzy to kiedyś - nie wiadomo, sam mam wątpliwości, ale fakt pozostaje faktem.
Buchalik nie wybronił nam na razie żadnego meczu i wpuścił dwa gole. To dopiero dwa mecze, niemniej, akurat w jego wypadku mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać, bo trochę w lidze już pograł. Taki sobie bramkarz, jak będzie w formie to może coś złapie, ale spektakularne kompromitacje nikogo nie powinny zaskoczyć.
Po drugie, Miśkiewicz w swoim debiucie ligowym puścił 4 bramki, poprzedniego sezonu nam niestety kolego nie wybronił i można naliczyć kilka meczy w których puszczał więcej niż 2 bramki, już nie mówiąc o 5! Szkoda, że wtedy byli winni wszyscy utraty punktów tylko nie Miśkiewicz. Może winę za remis z Piatem należy przypisać Gargule, że niepotrzebnie faulował w tej strefie boiska? Może za remis w Łęcznej obwinić Urygę, który dał się nawinąć jak totalny amator?
Odpowiedz cytując