Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7071
Stary 31.07.2014, 16:59
wojtasik napisał(a):Wyświetl post
Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
Nie jest mozliwy dopoki Bednarz bedzie prezesem klubu.
Z tym czlowiekiem zaden kibic Wisly juz nie bedzie rozmawial, zadna grupa kibicowska.
On jest skonczony, skreslony i persona non grata na wieki w oczach fanow Wisly.

Bednarz w meczu z Lechem (CLJ) pokazal w strone sektora C "gest Kozakiewicza", ot podsumowanie jego podejscia w stosunku do kibicow Wisly.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 31.07.2014 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując