wojtasik napisał(a):

|
Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
|
Nie jest mozliwy dopoki Bednarz bedzie prezesem klubu.
Z tym czlowiekiem zaden kibic Wisly juz nie bedzie rozmawial, zadna grupa kibicowska.
On jest skonczony, skreslony i persona non grata na wieki w oczach fanow Wisly.
Bednarz w meczu z Lechem (CLJ) pokazal w strone sektora C "gest Kozakiewicza", ot podsumowanie jego podejscia w stosunku do kibicow Wisly.