Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7070
Stary 31.07.2014, 16:46
Czy ktos w tym klubie ma rozum ? Przeciez doskonale wiedza ze nie ustapimy i nie pojdziemy na zadnen kompromis z tym lysym cwelem (a przynajmniej mam taka nadzieje). Taki pionek w klubie jest na chwile czy dla jednej osoby ktora ma w dupie ten klub warto lekcewazyc kilkanascie tysiecy kibicow? ja tego w ogole nie rozumiem kto tym klubem zarzadza bo chyba jakas banda idiotow za przeproszeniem przeciez oni graja dla kibicow dla Nas!
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując