Wyświetl pojedynczy post
wojtasik
Junior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7069
Stary 31.07.2014, 16:39
Przy całym zrozumieniu sytuacji pytam. Kto za Bednarza i Smudę (biorąc pod uwagę stan klubowej kasy) Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
To sa tylko pytania a nie trzymanie którejkolwiek ze stron. Mnie po prostu szkoda klubu.
Odpowiedz cytując