Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27757
Stary 31.07.2014, 14:06
Chcesz aby żyło ci się lepiej i czekasz na co...aż ci jakikolwiek rząd mannę z nieba ześle.
Jak jesteś zdrowy weź sprawy w swoje ręce otwórz sobie jakiś biznes i nie narzekaj.
Syn po studiach chciał wyjechać na zachód, w końcu zrezygnował założył firmę (kafelkowanie, tynki, gładzie itp.)
Zatrudnia sześciu ludzi i olewa "cienkim sikiem" polityków.
Jak się chce to można.