Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7968
Stary 31.07.2014, 14:01
Legia biadoliła na reformę ligi, na dzielenie punktów, ale to właśnie ta reforma i wcześniejszy start ligi wyszedł im na plus.

Druga sprawa jest taka, że piłka w Szkocji upadła na łeb, na szyję. Dziwnym zbiegiem okoliczności w momencie gdy o kilka lig polecieli w dół Rangersi. Reprezentacja przegrywa prawie wszystko.
Wniosek nasuwa się sam; warto mieć mocnego rywala w walce o mistrzostwo na krajowym podwórku.
To gdzie jest ich piłka pokazał wczorajszy mecz. Są jeszcze w większej czarnej dziurze niż my.
Odpowiedz cytując