Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 31.07.2014, 13:28
Po pierwsze, drodzy fani Bednarza - odwalcie się od Miśkiewicza, bo jest faktem że wybronił nam poprzedni sezon. Czy powtórzy to kiedyś - nie wiadomo, sam mam wątpliwości, ale fakt pozostaje faktem.
Buchalik nie wybronił nam na razie żadnego meczu i wpuścił dwa gole. To dopiero dwa mecze, niemniej, akurat w jego wypadku mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać, bo trochę w lidze już pograł. Taki sobie bramkarz, jak będzie w formie to może coś złapie, ale spektakularne kompromitacje nikogo nie powinny zaskoczyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując