Hm.....szukają nie PIŁKARZY lecz SKAUTÓW.
Zapewne chodzi o juniorów itp. Może to nie najgłupszy pomysł jednak

?
Lepszy taki student, mający pojęcie i ambicję, niż Kapki, Mandziary czy Osuchy, wietrzące we wszystkim swój prywatny interes.
Ludzie na "dorobku", chcący się pokazać, włożą więcej determinacji, pracy i obiektywizmu, by zwrócić na siebie uwagę.
Sam działając w amatorskim Klubie, potrafię wskazać 2-3 zawodników, może nie na ekstraklasę, ale drugą ligę już spokojnie.
"Menago" z wyższego szczebla, uwikłani są w układy i zależności.
Jeżeli ci studenci, mają być tylko dodatkowym i darmowym źródłem wiedzy, to nie jest najgłupszy pomysł.