Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68431
Stary 31.07.2014, 12:34
Hm.....szukają nie PIŁKARZY lecz SKAUTÓW.

Zapewne chodzi o juniorów itp. Może to nie najgłupszy pomysł jednak ?

Lepszy taki student, mający pojęcie i ambicję, niż Kapki, Mandziary czy Osuchy, wietrzące we wszystkim swój prywatny interes.

Ludzie na "dorobku", chcący się pokazać, włożą więcej determinacji, pracy i obiektywizmu, by zwrócić na siebie uwagę.

Sam działając w amatorskim Klubie, potrafię wskazać 2-3 zawodników, może nie na ekstraklasę, ale drugą ligę już spokojnie.
"Menago" z wyższego szczebla, uwikłani są w układy i zależności.
Jeżeli ci studenci, mają być tylko dodatkowym i darmowym źródłem wiedzy, to nie jest najgłupszy pomysł.
Odpowiedz cytując