Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 31.07.2014, 12:13
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze, że pierwszą bramkę można rozpatrywać w kategoriach błędu. Lekkiego ale jednak. Mógł to zrobić lepiej.

Ale tu?
Wy w ogóle widzieliście rotację tej piłki?
W dodatku spadająca, taki szczur - chyba najbardziej niewdzięczny rodzaj strzału dla bramkarza. Do tego precyzyjnie co do milimetra przy samym słupeczku (śmiem twierdzić, że centymetr bardziej w prawo i by wyszła w pole). Jeszcze bramkarz zasłonięty murem i mniej czasu na reakcje. Prawda - że strzał był z 40 m. Niestety Buchalik zobaczył piłkę dużo później. W dodatku nie widział ułożenia nogi przeciwnika, więc ciężej mu było przewidzieć co ta piłka zrobi.

Praktycznie zerowe szanse, mimo sporej odległości. Przeszła mu po palcach, ale żeby go za to winić? Jakby obronił byłby przekozak.
Ta piłka odbiła się od słupka, a potem od pleców Buchalika. Gdyby się nie rzucił wyszłaby w pole karne. Gdyby rzucił się we właściwym czasie wybiłby na aut. Interwencja spóźniona i tyle. Nie ma się co doktoryzować. Szmata to nie była, ale do wyciągnięcia strzał i owszem.

Pozdrawiam
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując