Bardzo dobry wynik Legii, ale Szkoci zepną poślad w rewanżu.Sprawa wcale nie jest przesądzona pomimo tego, że Celtic zagrał wyjątkowo słabo w Warszawie, nie znaczy że tak zagra u siebie.
Cytat:
|
Jeden z meczów, który zapadnie mi w pamięci chyba do końca życia to Wasz z Lazio w Rzymie...Kuzba ? Nie pamiętam, ktoś miał tam taką setkę. To też wtedy trzeba było strzelić, a się nie udało. Jak pamiętam ten mecz, to też można powiedzieć: Lazio słabe. Przecież, jak to możliwe że Wisła - drużyna z Polski ogrywa jeden z bardziej znanych europejskich klubów na ich stadionie (strzela im 3 bramy) ? Tak powinniście pomyśleć, skoro piszecie że Celtic słaby; a teraz szczerze: tak myśleliście w czasie meczu, czy może że Wisła jest mocna ?
|
Nie porównuj Wisły, która przed Lazio wyeliminował po 4:1 drużyny z mocnych lig Parmę i Schalke, do aktualnej Legii, która zaliczyła dopiero pierwszego jako takiego przeciwnika. Czy Lazio słabe? Odpadło w półfinale z późniejszym zdobywcą pucharu Porto. Siłę Legii pokaże kolejna runda.