Gratuluję Legii takiego wyniku i liczę, że przejdą do IV rundy, a później do gry w grupie Ligi Mistrzów.
brylant17 napisał(a):

|
brawa dla Ivica Vrdoljak za nie wykorzystane dwóch 11 brawo!!! mogliście jechać z wynikiem 6-1 a jedziecie z 3-1 wszystko się może zdarzyć.Bez Rado i Kuciaka nie istniejecie
|
Nie rozumiem takiego myślenia. Ok, załóżmy, że Ivica strzelił karnego i jest 3:1. Już wtedy wszystkie akcje mógłby potoczyć się inaczej (możliwe, że wtedy nie byłoby drugiego karnego ponieważ identyczna akcja, która poprzedziła drugiego mogła w ogóle nie zaistnieć). Mogło być co prawda lepiej dla Legii, a mogło być gorzej. Nie da się tego ocenić. Dlatego zabawne jest zabawianie się w proroka i ferowanie wyroków, a raczej zakładanie z taką pewnością, że Legia wygrałaby 6:1 lub więcej. Gdyby Ivica strzelił pierwszego karnego to mogłobybyć równie dobrze 3:2 albo 5:3.