|
Jeszcze jedno. Tym piszącym, że to tylko Celtic taki słaby polecam sprawdzić kursy u bukmacherów sprzed meczu. Oni też uważali, że Celtic słaby, czy tam siedzą sami kibice tego klubu ? Gdyby Celtic był słaby to odpadł by w II rundzie eliminacji.
Zobaczcie na wyniki innych drużyn wczoraj w kwalifikacjach. W grupie 'mistrzów' swoich krajów, żadna drużyna nie uciekła na więcej niż jedną bramkę.
Poprawka: Oprócz Sparty Praga...ten Lafata, obyśmy an nich nie trafili.
Ja nie pieję z zachwytu, że Legia jest mocna. Bo tak samo jak nie zapomnieliśmy jak się gra w piłkę, to w ciągu 2-5 miesięcy nie staliśmy się 2x lepsi. Po prostu JU jak był naszym trenerem, jak to ktoś kiedyś napisał: "Nie ogarniał więcej, niż wyjściowa jedenastka", a Berg to wydaje się, że poukładał. Wcześniej czy później przyjdzie kryzys i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Dla mnie nadal szansa na awans jest blisko 30 % do LM, bo nie ważne (jeżeli przejdziemy C.) na kogo trafimy w IV rundzie. Nikt tak już nas nie zlekceważy jak C. wczoraj.
Ostatnio edytowane przez kws : 31.07.2014 o godz. 11:18.
|