Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7954
Stary 31.07.2014, 10:46
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co czytałem to NIE, gdyż losowanie jest dopiero po rewanżowych meczach co oznacza iż kluby losowane są ze swoimi punktami. Szansa na to, że koledzy ze stolicy będą rozstawieni są minimalne aczkolwiek po ostatnich meczach się zwiększyły.(Mogą odpaść faworyci z wyższą ilością pkt. : Zenit, Steaua, Salzburg,...Celtic)
Zenit nie .....
Odpowiedz cytując