Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 31.07.2014, 07:53
Taka konkluzja.. grobowo musi we Wisełce być skoro Miśkiewicz ,nomen omen prawie krakus woli nie grać nigdzie niż w Wisełce której podobno kibicował.
Buchalik... pożyjemy zobaczymy.gra na przedpolu ,widać ze MŚ oglądał .

Generalnie jesteśmy słabiutcy sportowo , no ale Jacuś wieszczy sukces , mleko i miód.
Brakło Brozia i nędza. ,ustawienie na boisku też hmm. czysty hazard. .

TYle tylko że to jak coś się gruntownie spieprzy to z dnia na dzień się nie polepszy Panie Prezesiku. Jedno co mnie szokuje to że BC to akceptuje.
CIEMNOSĆ WIDZE...
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując