Jak auto jest strzelone że szkoda całkowita wpada to może się opłaca wziąć 100% i kupić nowe
Ja wiem że czasami szkody całkowite są naciągane ale osobiście bym się bał potem takim autem jeździć. Naprawy z ubezpieczeń są teraz wyłącznie bezgotówkowe - i to nie w każdym warsztacie bo trzeba mieć jakąś umowę. Blacharz u którego byłem kilka lat temu takiej np. nie miał. Ja bym myślał jak auto zrobić żeby potem 4 śladów nie zostawiało a nie jak na tym zarobić
