Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1884
Stary 31.07.2014, 07:13
Generalnie kombinuje jak by tu na tym jeszcze zarobic. ;-)

[+]
W ASO powiedzieli, ze oni sie nie zmieszcza z naprawa ponizej wartosci samochodu i musialbym im doplacic z wlasnej kieszeni do 5k, bo przy OC i szkodzie calowitej ubezpieczyciel wyplaca do 100% wartosci auta.
Powód: +
Ostatnio edytowane przez brzydki.brzydal : 31.07.2014 o godz. 07:14.
Odpowiedz cytując