|
Generalnie kombinuje jak by tu na tym jeszcze zarobic. ;-)
[+]
W ASO powiedzieli, ze oni sie nie zmieszcza z naprawa ponizej wartosci samochodu i musialbym im doplacic z wlasnej kieszeni do 5k, bo przy OC i szkodzie calowitej ubezpieczyciel wyplaca do 100% wartosci auta.
Powód: +
Ostatnio edytowane przez brzydki.brzydal : 31.07.2014 o godz. 07:14.
|