Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7941
Stary 31.07.2014, 06:54
kws napisał(a):Wyświetl post
2. Natomiast dlaczego piszę to na Waszym forum? Bo starajcie się myśleć inaczej niż większość naszych rodaków, może to Cupiałowi otworzy oczy: że zatrudniając odpowiednie osoby na stołach i budując odpowiednio drużynę (wcale nie z wychowanków, bo którzy z nich grali dzisiaj w L. ?), również stawiając na dobre trenera (Smudy do takich nie zaliczam), może odbudować Wisłę. Tego Wam życzę, co w naszym interesie też jest - mocniejsza liga, więcej takich wieczorów jak dzisiaj!
Prawda jest taka, że tak słabego Celtiku nie było od czasów założenia klubu. Wisła gdy walczyła o LM pojechała by taki Celtic takm samo jak Legia, a może i nawet wyżej. Liga Szkocka upadła po spuszczeniu Rangersów... Celtic nie ma żadnej konkurencji, mimo że grają jak ogóry. Myślę, że nawet Podbeskidzie mogło by powalczyć o puchary w tej lidze!
Odpowiedz cytując