york09 napisał(a):

Bo nie lubię kaczora...jeszcze coś?
Mam 55 lat i ostrzegam was przed starym tetrykiem kaczorem, on tylko żąda władzy i zemsty gospodarkę ma w du**e.
Jeszcze wspomnicie... york09 miał rację a myśmy go wyśmiewali.
|
A Tusk jak był w opozycji to władzy nie żądał ? Dziś za wszelką cenę chce się utrzymać przy władzy wysyłając swojego ministra MSW na "rozmowy" z apolitycznym prezesem NBP, aby ten dodrukował nielegalnie trochę pieniędzy bo PO może przegrać, czy ustalaniem cen paliw pod wybory .... Jeżeli ten straszny Kaczor tak żąda władzy to po co po 1,5 roku rządzenia po jedej aferze z jego koalicjantem honorowo podał rząd do oceny przez Polaków, czyli zrobił przyspieszone wybory (mimo tego, że główne media już wtedy mocno "dopingowały" PO) Czy Tusk mimo sporo większych afer miał choć tyle odwagi, aby zrobić to samo ?
A co do gospodarki :
Cytat:
Szokujące wyznanie Jana Krzysztofa Bieleckiego: rząd Kaczyńskiego uchronił Polskę przed kryzysem! Co na to wierchuszka Platformy?
Tymczasem jeden z najbardziej zaufanych ludzi premiera Tuska, szef Rady Gospodarczej przy premierze, a także kandydat na kolejne stanowiska komisarzy w Brukseli - Jan Krzysztof Bielecki uważa, że podziękowania należy słać… Jarosławowi Kaczyńskiemu i Zycie Gilowskiej.
"W 2006 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował o obniżeniu stawek podatku dochodowego z 40% na 32% i z 30% na 18%. Te zmiany weszły w życie od 2009 roku. W 2007 roku obniżyli też składkę rentową z 13% na 10%. Te zmiany dały istotny impuls prorozwojowy dla gospodarki" — pisze Bielecki w raporcie firmy doradczej EY Polska pt. „System stworzony od podstaw - czyli prawdziwa historia 25-lecia polskich podatków”.
|