Ja już dobrych kilka lat nie mam polsatu sport nie oglądam ligi szkockiej.
Nie do wiary co zostało z tej druzyny.
Oczywiście, nie ma co umniejszać zasług Legii bo była zdecydowanie lepsza.
Napisałem, że cudów nie ma, a tutaj kapitan Legii, który w lidze każdą jedenastkę zamieniał pewnie na gola w tym meczu spartaczył dwa karne. Niezłe jaja.
I jeszcze jedna sprawa; jakiś koncert i mecz w Edynburgu?
Cytat:
No to Legia już w LM....
Że też Wisła nigdy nie trafiła na takich frajerów w LM jak Celtic...
|
Chyba jeszcze nie...
