Maciuś napisał(a):

|
Celtic u siebie a na wyjeździe to dwie różne drużyny, kiedyś pojechali Petrzałkę 4:0.
|
Kiedyś to oni mieli piłkarzy, a teraz to mają paralityków.
A to co wyprawiali ich obrońcy to już w ogóle dramat.
Trzeba oddać Legii, że ich wypunktowali.