Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7916
Stary 30.07.2014, 21:37
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Celtic u siebie a na wyjeździe to dwie różne drużyny, kiedyś pojechali Petrzałkę 4:0.
Kiedyś to oni mieli piłkarzy, a teraz to mają paralityków.
A to co wyprawiali ich obrońcy to już w ogóle dramat.

Trzeba oddać Legii, że ich wypunktowali.
Odpowiedz cytując