|
Dlaczego nikt nie wspomina o tym, że drugi karny (nie wiem jak pierwszy) został nie słusznie podyktowany? Kosecka się z głodu przewróciła? Jeszcze pedałek się sadzi. Jakby wyłapał gonga od któregoś to by go zabili...
Jeszcze ten Gilewicz... Orgazmu dostawał przy tych karnych, a już w 90 min jak mu się wyrwało...
|