Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7913
Stary 30.07.2014, 21:33
No to witamy Legie w 4 rundzie eliminacji, Celtic jest za słaby zeby odrobic straty w rewanzu. Oni na wyjazdach graja słabo a dodatkowo rewanz rozgrywany bedzie w Edynburgu
Odpowiedz cytując