uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
To czemu tu i na innych forach wcielasz się w role trolla atakującego tylko PiS, a przemilczającego wybryki rządzącej od 7 lat PO ?
|
Bo nie lubię kaczora...jeszcze coś?
Mam 55 lat i ostrzegam was przed starym tetrykiem kaczorem, on tylko żąda władzy i zemsty gospodarkę ma w du**e.
Jeszcze wspomnicie... york09 miał rację a myśmy go wyśmiewali.
kerim1906 a co ma moderator do mnie , przecież nikogo z was nie obraziłem w przeciwieństwie do was.
To pasuje do was idealnie
Cytat:
|
Jest gdzieś moderator władny utemperować tego leminga? Który prezentuje postawę tożsamą z zachowaniem chłoptasi u sowy?
|
Dzordzie to pokazuje różnicę między tobą a mną. Naucz się szanować poglądy innych ludzi, Polska to nie tylko PISlam i ogórki.