Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10407
Stary 30.07.2014, 19:17
Nie wdaję się w dyskusje na temat bojkotu. Nie mam zamiaru bić piany przez trzy strony tego tematu. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nazywanie ludzi czekających w kolejce przez całą pierwszą połowę żeby wejść na drugą - parówami - to jest chamstwo. El'kabat jak ma jaja, powinien sam przyznać że się zagalopował i przeprosić.
Odpowiedz cytując