|
Nie wdaję się w dyskusje na temat bojkotu. Nie mam zamiaru bić piany przez trzy strony tego tematu. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że nazywanie ludzi czekających w kolejce przez całą pierwszą połowę żeby wejść na drugą - parówami - to jest chamstwo. El'kabat jak ma jaja, powinien sam przyznać że się zagalopował i przeprosić.
|